24 Temmuz Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 24 Temmuz Cuma gününün günlük burç yorumları…

1 Temmuz Koç burcu yorumu

24 Temmuz Koç burcu yorumu

Evle ilgili fiziksel işlerle meşgul olmak için güzel bir gün. Kullanmak istediğin büyük bir enerji mevcut ve bunu iyi şekilde kullanabilirsin! Ayıklama ve temizlik işleri bugün tam senlik. Ya da dışarıda spor yapabilirsin. Yürüyüş, basketbol vs…

1 Temmuz Boğa burcu yorumu

24 Temmuz Boğa burcu yorumu

Evle ilgili planlarında bir değişiklik olabilir. Artık mahalleni değiştirmeyi düşünüyor olabilirsin. Gazetelerde yer alan apartman dairesi ilanlarına bakabilirsin. Ya da evinin enerjisini yükseltecek yeni bir dekorasyona girişebilirsin. Yeni bir boya veya duvar kağıdı taze bir başlangıç olabilir.

1 Temmuz İkizler burcu yorumu

24 Temmuz İkizler burcu yorumu

Evinin içinde ve etrafında bazı iyileştirmeler yapmak isteyebilirsin. Belki mahalleni değiştirmek bile isteyebilirsin. Konut ilanlarını inceleyebilir ve bir ev alarak yatırım yapabilirsin. Güzel konumlu apartmanlara bakmak da aklının bir köşesinde olabilir. Şimdi daha büyüğü hedefleme ve yaşamak için doğduğun hayatı gerçekleştirme zamanı.

1 Temmuz Yengeç burcu yorumu

24 Temmuz Yengeç burcu yorumu

Eyleme geçme zamanı tam da şimdi. Neyi bekliyorsun ki? Eğer işleri yapmak konusunda aşırı sabırsız hissedersen şaşırma. İstiyorsun ve hemen şimdi istiyorsun. Sana istediğini elde etmen konusunda yardım edecek tek kişi sensin, öyleyse adımını at. Oldukça genişlemeci bir enerji seni düşündüğünden de ileri götürmek için bekliyor. Öyleyse geride durma. Sınır diye bir şey yok!

1 Temmuz Aslan burcu yorumu

24 Temmuz Aslan burcu yorumu

Evini tamir etmek için sanatsal yeteneklerinden faydalanabilirsin. Kitaplar ve iç dekorasyon, Feng Shui kolaylaştırıcılar olabilir. Fakat fikirlerinin çoğu estetik anlayışından filizleniyor. Yeni tarifler denemek isteyebilirsin de. Günün bu şekilde geçirebilirsin ve akşam da misafirlerini ağırlayabilirsin!

1 Temmuz Başak burcu yorumu

24 Temmuz Başak burcu yorumu

Eyleme geçmek üzere düğmeye basılmış gibi hissedebilirsin çünkü günün dengesiz enerjisi insanların modunu yoğun ifadeler olarak dışarı çıkarabilir. Fakat bugün alelacele bir şekilde bir şeyler yapmak ve teslim tarihli şeyler konusunda kendine baskı yapmak için iyi bir gün değil. Yapman gerekenlere dair daha gerçekçi bir tutum benimse ve planlamalarında daha yumuşak ol. Evde ise gereksiz meseleler yüzünden tartışmalara girme. Sinirini yatıştırmak için birkaç dakika kendine zaman verebilirsen o küçük uzlaşmazlıkların gerçekten küçük olduğunu göreceksin.

1 Temmuz Terazi burcu yorumu

24 Temmuz Terazi burcu yorumu

Evine yeni biri getirebilirsin. Sosyal olarak eşlik edilmekten keyif alacaksın. Belki bir arkadaşını bir süre sende kalması için ikna edebilirsin. Ya da bir aile üyesini ağırlayabilirsin. Daha sosyal ve Yay’ın bonkörlüğünün hakkını verir modda olacaksın. Tabi birilerinin evinde iki ay kamp kurmasına da izin verme. O kadarı da fazla!

1 Temmuz Akrep burcu yorumu

24 Temmuz Akrep burcu yorumu

Eğer bir süredir anaakım olmayan felsefi ve dini fikirler ilgili çekmekteyse, günün enerjileri bu ilgi alanını eyleme dökmek için muhteşem bir zaman olduğunu söylüyor. Neden astroloji, yoga veya Sanskrit dersi almıyorsun? Bu alanlardan biri hoşuna gidebilir, hiç olmazsa şimdilik.

1 Temmuz Yay burcu yorumu

24 Temmuz Yay burcu yorumu

Evinde birkaç değişiklik yapabilirsin. Belki de görüntüsünden sıkıldın. Biraz renk katmak, mobilyalarınla ilgilenmek veya yeni dekorasyon eşyaları almak isteyebilirsin. Bu tarz şeyler satın almak için uygun bir gün. Bu değişiklikleri yapmanı kolaylaştıracak yaratıcı bir vizyon sende var! Deneysellikten korkma ve evine güzel enerjiler getir.

1 Temmuz Oğlak burcu yorumu

24 Temmuz Oğlak burcu yorumu

Eğer bir şeyler sana doğru gelmiyorsa, bırak gitsin; uzaklaş. İçgüdülerin en iyisini bilir! Düşüncelerinin da oldukça berrak olduğunu göreceksin ve seni mutsuz edebilecek şeyler de yok denecek kadar az olacak. Duygularını açıkça ve dürüstçe gösterebilirsin, öyleyse üzerinden atmak istediğin bir şey varsa; bunu yapmak için doğru zaman. Rasyonel ve nedensel konuş.

1 Temmuz Kova burcu yorumu

24 Temmuz Kova burcu yorumu

Eve yönelik işlerini tamamlamaktan seni alıkoyan yavaş ve tutuk bir enerjiyle karşılaşabilirsin. Hafif ve çok da zaruri olmayan işler direnişle karşılanabilir. Bugün vericilikten çok alıcı olmaya çalış. Yavaşlamak ve şarjını doldurmak için güzel bir zaman. Bir sonraki adımını atmadan önce iyi düşün.

1 Temmuz Balık burcu yorumu

24 Temmuz Balık burcu yorumu

Eğer bugün bir sorunla karşılaşırsan en basit çözümü seç. Her sorun karmaşık olacak diye bir şey yoktur ve en görünür, göz önündeki cevap en iyi çözümdür. Çözümleme ve düşünme gerektiren sorunlardan duygularını uzak tutmak için elinden geleni yap. Çünkü duygular görüş açını engelleyip seni doğru olanı görmekten alıkoyabilir. Sağ duyundan destek al ve bir eleme yöntemi kullanarak sonuca ulaş.